Bieg po oddech – udział Ecoflores w biegu charytatywnym w Zakopanem 0
Bieg po oddech – udział Ecoflores w biegu charytatywnym w Zakopanem

Bieg po  oddech –  udział Ecoflores w biegu charytatywnym w Zakopanem 

1 września już za nami !!!

To data symboliczna pod wieloma względami, jednak dla Ecoflores, w tym roku była szczególnie wyjątkowa!

Szykowaliśmy się do tego dnia długo, czekaliśmy, dyskutowaliśmy, analizowaliśmy różne strategie na niedzielny poranek 1 września. A to wszystko dlatego, że większa część naszego zespołu, zdecydowała się na wzięcie udziału w Biegu po Oddech, który odbył się właśnie tego dnia w Zakopanem.  

To z wielu względów niezwykła impreza. Dochód z biegu był przeznaczony dla osób chorych na mukowiscydozę. Podczas biegu nie tylko mogliśmy wesprzeć szlachetną inicjatywę, ale również wiele dowiedzieć się na temat samej choroby, zwiększyć świadomość potrzeb chorych oraz możliwości pomocy. 

W biegu brała udział Justyna Kowalczyk, która od wielu lat aktywnie wspiera Polskie Towarzystwo  Walki z Mukowiscydozą.

 

My również postanowiliśmy wesprzeć inicjatywę. Nieśmiało rzuciliśmy hasło, które natychmiast odbiło się głośnym echem w firmie. Właściwie nie ma się czemu dziwić ! W tak wspaniałym, aktywnym zespole jaki tworzą ludzie Ecoflores, nie mogło zabraknąć chętnych do pomocy i wsparcia Wielkiej Sprawy !!!

Poszliśmy za ciosem ! Krzysztof (założyciel firmy, szef i główny inicjator) zakupił dla wszystkich chętnych pakiety startowe oraz cegiełki ze sprzedaży których, cały dochód przeznaczony był dla potrzebujących. I tu niespodzianka. Nie spodziewaliśmy się, że zarówno pakiet startowy jak i cegiełki były w formie worków pełnych fantastycznych niespodzianek! To było miłe zaskoczenie dla nas wszystkich!

Bieg po oddech Zakopane 2019

Ekscytacja startem, fantastyczny bieg oraz cudowna pogoda sprawiła, że wszyscy bawiliśmy się doskonale. To dla nas niezapomniane wydarzenie, które planujemy powtórzyć w przyszłym roku.

Bieg po oddech Zakopane 2019

W biegu wzięło udział około 800 osób, w tym 5 osobowa drużyna Ecoflores : Ala, Patrycja, Weronika, Kamila i Krzysiek.  Co ważne, dla Patrycji i Weroniki były to pierwsze zawody w życiu! Obydwie dziewczyny zgodnie przyznały, że na pewno nie ostatnie !!!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl